Estetska i anti-age medicina nezaobilazni su dio modernog življenja, a u najkraćim crtama mogu se definirati kao skup metoda i procedura koje za cilj imaju poboljšati izgled te usporiti starenje. Botox, fileri, fotorejuvenacija, radiofrekventno oblikovanje lica i tijela, pomlađivanje stanicama plazme, samo su neke od metoda kojima se služimo u ostvarivanju tih ciljeva. Osim izgleda, važan aspekt estetske medicine je i prakticiranje zdravih stilova života, te savjetovanje u optimalnoj prehrani, dodacima prehrani, preparatima i sl. Zavirite u našu bogatu ponudu estetskih i anti-age procedura.