Venus Legacy™ tehnologija revolucionarni je postupak baziran na radiofrekventnoj tehnologiji koji nam omogućuje da pomladimo i oblikujemo vaše lice i tijelo potpuno neinvazivno. S obzirom da se radi o nekirurškoj metodi, bolovi su tijekom ovog postupka isključeni, a rezultati će nadmašiti vaša očekivanja. Ovu tehnologiju koristimo za zatezanje kože, reduciranje celulita i ravnanje bora. Uređaj koji koristimo, jedini je takav odobren od strane Američke agencije za hranu i lijekove (FDA), stimulira prirodnu proizvodnju kolagena u vašem tijelu i već nakon nekoliko tretmana omogućuje vam da zablistate.

Iskoristite ovu ekskluzivnu priliku da oblikujete i pomladite svoje tijelo i lice bez nepotrebnih bolova i operativnih rizika po 25% nižoj cijeni. Akcija traje do 31.12.2017. godine.