Plexr metoda je neinvazivna beskrvna kirurška metoda - idealna alternativa invazivnim estetskim i kozmetičkim zahvatima. Zbog svoje preciznosti posebnu primjenu nalazi u estetskoj obradi očnih kapaka i vrećica oko očiju. U odnosu na tradicionalne metode, vrijeme oporavka je iznimno kratko, a mogućnosti komplikacija smanjene.

Plexr uređajem osvježit ćemo izgled vašeg lica u području očiju i dati vam priliku da zablistate uoči nove sezone. Ovu inovativnu tehnologiju možete isprobati po 30% nižoj cijeni tijekom trajanja naše promotivne akcije. Akcija traje do 31.12.2017. godine.