Za novogodišnje blagdane zablistajte punim sjajem! Prepustite se u vješte ruke naših stručnjaka i priuštite sebi botox tretman po posebnoj akcijskoj cijeni od samo 1.750 kuna. Kozmetički Botox je pročišćeni protein bakterije Clostridium Botulinom koja opušta mišiće i time izravnava bore. Iako ovaj tretman daje samo privremene rezultate, postao je jako popularan kod ljudi koji žele osvježiti svoj izgled, prvenstveno zato što se radi o nekirurškoj metodi i metodi koja pokazuje brze rezultate. Kako bi injekcija botoxa bila maksimalno učinkovita, iznimno je važno da tretman prepustite u ruke iskusnih profesionalaca u čemu vam tim Poliklinike Aster stoji na raspolaganju. Ako se odlučite za tretman, slobodno nas kontaktirajte kako bismo za vas pronašli termin koji vam najbolje odgovara, a akcijsku cijenu tretmana možete iskoristiti do 31.12.2017. godine.