Platelet-Rich Plasma ili PRP metoda poznata je u liječničkom žargonu i kao vampirski facelifting. Svoj nadimak ova metoda zaslužila je zato što se zapravo radi o pomlađivanju lica stanicama vlastite krvi. Iako možda zvuči zastrašujuće, metoda je zapravo vrlo inventivna i neinvazivna. Sastoji se od dvije faze. U prvoj se vadi krv pacijenta koja se potom procesira kako bi se iz nje izolirala plazma. Potom se ta plazma injektira u dijelove lica kako bi se reducirale bore i kako bi vaše lice izgledalo mlađe i prirodnije.

Detalje o ovoj inovativnoj i učinkovitoj metodi možete saznati od naših stručnjaka, stoga nas slobodno kontaktirajte i saznajte kako vam ova metoda može pomoći da izgledate bolje i da se osjećate još bolje.